Değişim Kampanyasiyla Değiştirin Yenilenin

Bir zamanlar evinize çok yakışacağını düşünerek aldığınız ve yıllarca beğenerek kullandığınız koltuk takımınızın değişme zamanı mı geldi? Hepimiz buna benzer kararları vermemiz gerektiğinde uzun süre ne yapacağımızı düşünür; çoğu zaman da bu ihtiyacı erteleme yoluna gideriz. Evimizdeki tüm mobilyalar için geçerli olan bu yaşam süreci elbette günün birinde sona erecek, mobilyalarımız kullanım ömürlerini doldurarak dekorasyonumuza daha önce olduğu kadar şıklık katamayacaktır. Aynı sorun koltuk takımlarında olduğu kadar diğer tüm mobilyalar ve yatak odası takımlarımız için de geçerlidir. Bu durumda biraz ertelemeye çalışsak da aslında evimizin havasını değiştirecek bu değişim ve yenilenme günün birinde kaçınılmaz olacaktır. Bu erteleme aynı zamanda üretim teknolojilerinin gelişmesi ve yepyeni özelliklerin hayata geçirilmesiyle, fonksiyonel özellikler kazanan mobilyaların sağlayacağı kolaylıklardan uzak kalmak anlamına da geliyor. Stoplamalı kapaklar, tekerlekli çekmeceler ve evinizi düzenlemeyi kolaylaştıran fonksiyonel saklama alanları bu kolaylıklardan sadece bazıları.

Diyelim ki siz de değişim için kararınızı verdiniz. Modern ve fonksiyonel mobilyalarla aklınızda yepyeni dekorasyon fikirleri oluştu. Bu durumda da herkesin aklına gelen ilk şey eski mobilyaların ne yapılacağıdır. Çünkü farklı bir alanda değerlendirmek ya da ihtiyacı olan bir tanıdığa vermek her zaman yeni sorunları da beraberinde getirir. Bu noktada size önerimiz bir değişim kampanyasına katılmaya karar vermenizdir. Böylece hem eski mobilyalarınızı değerlendirebilir hem de aksaklıklarla karşılaşmadan yeni mobilyalarınızın keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz. Üstelik taşıma gibi maliyetlerle ya da yeni mobilyalarınızın geliş zamanıyla eski mobilyalarınızın gidiş zamanını aynı günlere denk getirme stresine katlanmamış olursunuz.

Doğru Değişim Kampanyası Seçimi İle Evinizi Baştan Yaratın

Kararınızı verdiğinizde dikkat etmeniz gereken ilk şey, mobilyalarınızın kampanyada söylendiği gibi evinizden alınıp alınmayacağıdır. Pek çok kampanyada değişim adı altında indirim yapılıp mobilyaların evden alınmadığını bilmenizde fayda var. Böyle bir durum, sizi yazımızın başında belirttiğimiz zorluklarla karşı karşıya bırakacaktır. Ekstra taşıma ve depolama maliyetleriyle karşılaşmamak için kampanyalardaki bu özellik önem taşımaktadır. Aklınızda bulunması gereken diğer bir konuysa değişim kampanyası dahilinde eski mobilyalarınıza ödenecek bedelin ne olduğudur. Bu mobilyalar çoğunlukla geri dönüşüme gönderiliyor olsa da hala belirli bir değer taşımaktadır. İndirim olarak kullanabileceğiniz bu tutarı, isterseniz dekorasyonunuza katkı sağlayacak farklı aksesuarlar için de değerlendirebilirsiniz.

Türkiye’nin sayılı markalarının hali hazırda devam eden avantajlı değişim kampanyalarını da araştırabilirsiniz. Evinize yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyorsanız yaşam alanlarınızı yeni mobilyalarınızla yepyeni bir dekorasyona kavuşturabilirsiniz. Üstelik bazı değişim kampanyasına katılanların eski mobilyaları evlerinden alınarak dönüşüme sokulurken yenileri özenle teslim ediliyor. Evinizi değiştirmenin tam zamanı olabilir, şimdi evinize tekrar bakıp ihtiyacınız varsa fırsatları değerlendirebilirsiniz.

 

Yorum ekle