Çetmen’den Dünya Kupası’na ve Babalar Günü’ne Özel Kampanya

Bu yaz herkes salonda buluşuyor! Bütün dünyanın gözü Rusya’da gerçekleşen 21. FIFA Dünya Kupası’nda. Kıran kırana mücadele ise ekranlarda. Futbol coşkusu, heyecan verici maçlar, en iyileri birbirlerine karşı mücadele verirken izleme şansı… Dünya Kupası heyecanına, en konforlu ve kullanışlı şekilde döşenmiş bir oturma odasında ortak olmaya ne dersiniz? Üstelik bir bahaneniz daha var… Babalar Günü ile beraber salonunuzu yenileyebilir, babanıza televizyon başında keyif dolu saatler hediye edebilirsiniz. Çetmen Mobilya’nın Dünya Kupası’na ve Babalar Günü’ne özel kampanyası ile salonlar büyük turnuvaya hazırlanıyor.

Bütün Aile Bir Arada!

Futbol maçlarının keyfi, sevdiklerinizle bir aradayken çıkar. Dünyanın en başarılı isimlerini yeşil sahalarda takip etmek, favori takımların performansını izlemek, maçların heyecanına ortak olmak… Evdeki herkesi ekran başına kilitleyecek Dünya Kupası için gerekenlere bakalım şimdi!

Doğru Konumlandırılmış TV Ünitesi

Maçlar boyunca bütün gözler televizyon ekranına kilitlenmiş olacak. Salonunuzun odak noktasını iyi seçmek bu noktada çok önemli. Sık ve kullanışlı bir TV ünitesi, Dünya Kupası mobilya kampanyaları için vazgeçilmez durumda. Televizyonun yerleştirildiği yükseklik, koltukla arasındaki mesafe ve salon içerisindeki konumu bu durumda çok önemli hale geliyor. Televizyon ünitesinin koltuklara göre mesafesini hesaplamak oldukça kolay. Televizyon ekranının sol üst köşesinden sağ alt köşesine giden çapraz mesafeyi ölçün, 2 ya da 2.5 ile çarpın. Elde edeceğiniz mesafe, TV ünitesinin konumunu belirleyecektir. TV ünitesini doğru şekilde konumlandırmak çok önemli… Kısa vadede, televizyon izlerken aldığınız keyif, bu mesafe ile yakından alakalıdır. Çok yakanda ya da çok uzakta konumlandırılmış bir televizyon her şeyi değiştirir. Uzun vadede sağlık problemleri ile karşılaşmamak için de bu konumlandırma mesafesine dikkat etmek gerektiğini hatırlatalım.

Rahat Koltuklar

Dünya Kupası’nın tadı rahat koltuklara çıkar! Salonunuzu yaza hazırlayacak mobilya kampanyaları arasında tercih yaparken, rahat koltuklara yer verdiğinden emin olun. Sahaların tribünlerindeki heyecanı oturma odasına taşıyan işte bu koltuklar olacak. Üstelik rahatsız stadyum koltukları yerine bu rahat koltuklar tercih ettiğiniz için mutlu olacaksınız. Futbol esnasında oyuncular kadar seyirciler de koltuklarında hareket eder. Gol pozisyonu yaklaştığında koltuğun ucunda oturanlar, rakip takım penaltıyı kaçırdığında rahat bir nefes alıp arkalarına yaslanır. Kimi zaman hakemin kararına itirazla aniden ayağa kalkılır, kimi zaman da atılan golle bir anda koltuktan zıplanır!  Tüm bu coşkuya yakışır bir koltuk seçtiğinizden emin olun. Çetmen Mobilya kampanyası kapsamında ‘Kazandıran Takım’ içerisinde yer alan Alden 3’lü koltuk bu konuda iyi bir seçenek olabilir.

Alden Salon Takımı

Tamamlayıcı Orta Sehpa

Koltuk yerinde, TV ünitesi de tamam… Sırada tamamlayıcı bir unsur olan orta sehpa var. Salonun havasını belirleyecek, ilk iki mobilya arasındaki boşluğu tamamlayacak ve oturma odasına “yuva” havasını verecek. Bu nedenle orta sehpanın tasarımı da oldukça önemli. Hemen küçük bir hatırlatma yapalım: Dünya Kupası maçlarını izlerken atıştırmalıklarınızı sehpadan eksik etmeyin.

Babanıza Dünya Kupası Keyfini Hediye Edin!

Çetmen Mobilya ile bu Babalar Günü’nde babanıza Dünya Kupası maçlarının keyfini hediye edin! Oturma odasında yaratacağınız rahat, sık ve huzurlu ortam maçların keyfini iki katına çıkartacak. Sizler için hazırladığımız mobilya kampanyaları içinde her zevke uygun bir kombinasyon mevcut.

Klasik Sevenlere Rüya Takım

Salonunuzda klasik bir hava yaratmak istiyorsunuz, ancak rahatlıktan da vazgeçemiyorsunuz… O zaman Rüya Takım tam size göre. Çetmen Latina TV Ünitesi ve Orta Sehpası, klasik ve rahat çizgileri bir arada arayanların ilk tercihi… Bu zamansız ürünler, hangi takım ile bir arada kullanılırsa onu tamamlayan bir havaya sahiptir. Bu sayede ileride salonunuzda değişiklik yapsanız bile bu parçaları tutabilirsiniz. Rüya Takım’ın başrolünde ise tasarımı ile göz dolduran bir koltuk var… Çetmen Gilda Üçlü Koltuk, bu birlikteliğe sık bir nokta koyuyor. Salona hem aile yemeklerine uygun ağırbaşlı bir hava, hem de eğlenceli film akşamlarına yakışır bir rahatlık veriyor. Rüya Takım, Babalar Günü ve Dünya Kupası mobilya kampanyaları ile evlerinize uygun fiyatla donatmaya geliyor. Bu rüya gibi mobilya kampanyası ile sadece babaların değil, annelerin de yüzü gülecek.

Genç Bir Soluk İçin Kazandıran Takım

Oturma odasına genç, sportif ve modern bir görünüm kazandırmak isteyenler için, Kazandıran Takım en doğru tercih. Çetmen Alden Üçlü Koltuk, yuvarlak hatları, açık renk ahşap ve beyaz kumaş tercihi, koltuk ayaklarının özel konumlandırılışı ve kolçakların şekli ile salonunuza yeni bir soluk getirecek. Bu koltuğun yanına çok yakılsan retro görünümlü Marten TV ünitesi ve Orta Sehpa, klasik dekorasyon unsurlarının daha modern çizgiler ile nasıl bir arada kullanılabileceğinin güzel bir örneği… Marten TV ünitesi, farklı renklerdeki kare şeklindeki rafları ve sehpadaki saklama alanları ile televizyona dair ne varsa muhafaza etmeye hazır.

Sadelik için Doğru Seçim Favori Takım

Sade çizgiler her daim makbuldür. Çetmen Mobilya’nın özel kampanyaları arasında yer alan Favori Takım, salonunda sadelik ve konforu aynı anda isteyenler için geliyor. Çetmen Setenta Üçlü Koltuk, ince çizgilerin iddialı tasarımını salonunuza taşıyacak. Takımın tamamlayıcısı olan Loan Orta Sehpa ve Loan TV Ünitesi ise, ahşabın sıcaklığı ile bu sade ortamı yuva samimiyetine ulaştıracak. Favori Takım, kaliteli ürünleri uygun fiyatla almak isteyenler için Çetmen Mobilya’da!

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın!

Yorum ekle