KÜÇÜK EV YOKTUR, DOĞRU KÖŞE TAKIMI VARDIR

Köşe takımları yeni nesil dekorasyonun vazgeçilmez parçası haline geldi. Son yıllarda gerek büyük gerekse küçük evlerin dekorasyonunda sıklıkla kullanılmaya başlandı. İhtiyaçlarınıza göre boyutlarının farklılıklar gösterdiği birçok köşe takımı artık her yerde bulunabiliyor. Hem çekirdek ailelere hem de geniş ailelere hitap edebiliyor. Farklı kullanım alanları ve uygulama şekillerine sahip olmaları köşe takımlarını daha konforlu hale getiriyor.

Ev dekorasyonunda rahat ve zarif olmaları sebebiyle son yıllarda köşe koltuk takımı kullanımı artış göstermektedir. Evlerin metrekareleri düştükçe dekorasyon tasarımlarında da minimal yaklaşımlar göze çarpmakta. Köşe takımları da bu konuda sizlere yardımcı oluyor. Peki bu kadarı yeterli mi? Az yer kaplayan ve evde yeni alan yaratma işlevi dışında kullanılan mobilyaların fonksiyonel olması da önem teşkil ediyor.

Fonksiyonel Bir Mobilya Nasıl Olmalıdır?

  • Yataklı ve sandıklı olması aradığımız özelliklerin en başında gelmektedir. Evlerin küçülmesiyle konuklarınızı ağırlayacağımız alanlar da daralmakta. Yatağa dönüşebilen koltuklarla bu sorunları ortadan kaldırmanız kolaylaşacaktır.
  • Yüksek ayaklı tasarımları ve silinebilir kumaş özelliklerine sahip olması temizlik alışkanlıklarınızı değiştirecek. Artık daha rahat ve içinize sinen bir temizlik yapabileceksiniz.
  • Köşe takımları sadece küçük evlerde kullanılır diye bir sınırlama yoktur. Takımlarınızı büyük odalarınızda da kullanmayı düşünebilirsiniz. Evinizi ve odanızı daha geniş ve ferah gösterecektir. Geniş oturma odalarınızda yahut salonlarınızda kullandığınızda boş alan artabilir bu alanı dekoratif ve zevkinize uygun objelerle zenginleştirebilirsiniz.

Ev dekorasyonunuzun yapı taşlarını oluşturan mobilyalarınızın avantajlarının en başında yer tasarrufu gelmektedir. Köşe koltuklarıyla salonlarınızda mekândan tasarruf edersiniz. Çocuklarınıza oyun alanları sizler için ise sosyalleşme alanları açılmış olur. Kalabalık etkinliklerde ev sahibiyseniz yatak olabilen köşeli koltuklarınızla yatılı konuklarınızı gönül rahatlığıyla ağırlayabilirsiniz. Ayrıca tüm aile bir araya gelir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Ruhunuza Hitap Eden Tamamlayıcı Stiller

Köşe koltuklarınızı modern ya da klasik tarzda istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Koltuklarınızı minderlerle uyumlu, dikkat çekici yastık ve kırlentlerle kombinleyebilirsiniz. Renkli yastıkların yanı sıra şal ve örtü kullanımı ile dekorasyonunuzda farklı bir tarz yakalarsınız. Yan sehpalar ve orta sehpanızla uyumu yakalayabilir tasarımınızı zenginleştirebilirsiniz. İster modern ister klasik isterse rustik tarzdaki evlerinizde kullanabileceğiniz her tarzla uyum sağlayan bir mobilyadır.

Genç ve modern bir ruha sahip, misafiri çok seven çekirdek aile veya geniş ailelerin vazgeçilmezidir köşe koltuk takımları… Keskin ve köşeli tasarımıyla dekorasyonunuza dinamiklik ve modernlik katar. Her zamana uygun, genç çizgilere sahip olursunuz. Kalabalık yuvanızda evinizin artan alanlarında çocuklarınızla oyunlar oynayabilir, geniş geniş yaşayabilirsiniz. Köşe takımları, misafiri eksik olmayanların en ideal mobilyaları olacaktır.

Yılın trendlerini yakalayan tasarımlarla, evinizde geçirdiğiniz zamanın kalitesi de değişecek. Bu şık, ergonomik ve işlevsel mobilyalarınızla evinizin huzurlu ortamına dönmek için sabırsızlanacaksınız.

Retro tarzını evinizde yaşatmak için köşe koltuklarını dekoratif bir şekilde kullanabilirsiniz. Ahşabın kullanım alanlarının artmasıyla ev dekorasyonunda nüanslar da yakalayacaksınız. Bu tarz retro köşe takımlarının koltuk ayaklarında karşılaşacağınız ahşaplar evinize nostaljik hava katacak. Ahşabın sıcak tonlarla olan uyumu evinizi ısıtacak. Zamansız köşe takımı tasarımlarıyla eviniz artık daha geniş…

Yorum ekle